Unicef

Współpraca

W ramach projektu Unicef w naszej szkole zorganizowaliśmy od 26.06 do 7.07.2023 dla dzieci- relacja na stronie głownej.

Rajd górski na Przełęcz Karkoszczonka- 30 maja byliśmy w Beskidzie Śląskim na wspaniałej wyprawie zdjęcia strona główna

Wyjazd na  łyżwy klas młodszych-24 marca

Wyjazd na rakiety śnieżne na Przegibek w Beskidzie Żywieckim- 13 marca 2023.

Dzięki pozyskanym środkom z UNICEF Polska, mamy przyjemność realizować projekt pod nazwą „ Łyżwy Integrują” Blisko 80 osób z SP nr 64 im. Ratowników Górskich uczestniczyło w zupełnie darmowym wyjdzie na łyżwy do Katowickiego Spodka. Razem z naszymi Ukraińskimi koleżankami i kolegami, aktywnie spędziliśmy czas doskonaląc nasze łyżwiarskie umiejętności. Już wkrótce kolejne wyjazdy !!!

Ferie zimowe już za nami, część uczniów klas młodszych spędziła je na zorganizowanych w naszej szkole półkoloniach, które przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF były w tym roku nieodpłatne i w 100% sfinansowane ze środków Funduszu. W ramach wsparcia finansowego UNICEF-u dzieci wzięły udział w wielu atrakcyjnych zajęciach  - warsztatach kulinarnych, artystycznych, programowania Minecraft oraz rękodzieła. Ponadto odwiedziliśmy gliwicką Palmiarnię, Muzeum Historii Katowic, Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek, obejrzeliśmy spektakl w teatrze Śląski Teatr Lalki i Aktora ATENEUM, bawiliśmy się w sali zabaw Centrum Rozrywki Guliwer i dwukrotnie byliśmy w kinie. Do zobaczenia na półkoloniach letnich!